• +48 74 855 73 16
  • Grochotów 19A, 58-150 Strzegom
  • Pn - Pt 7:00 - 16:00

Bramy skrzydłowe i przesuwne

Bramy skrzydłowe i przesuwne

Brama wjazdowej jest najważniejszym elementem ogrodzenia i jej zakup powinien być dobrze przemyślany, Odpowiednio dobrana brama w znacznym stopniu wpływa na funkcjonalność całego ogrodzenia.

Brama wjazdowa jedno lub dwuskrzydłowa

Jest to rozwiązanie polecane w przypadku, ograniczonej ilości miejsca wzdłuż ogrodzenia. W przypadku bardzo małych przestrzeni można połączyć bramę z furtką i wykonać tak zwaną bramo – furtkę, gdzie mniejsza część bramy będzie pełnić funkcję furtki.

Brama wjazdowa przesuwna

Brama taka wymaga dużo więcej miejsca wzdłuż ogrodzenia niż ma to miejsce w przypadku bramy skrzydłowej. Należy również zwrócić uwagę na to aby brama przy otwarciu, nie zasłaniała furtki. Zaletą tego rozwiązania jest to, że brama dzięki szynie nośnej przesuwa się kilka centymetrów nad podłożem i podczas otwarcia znajduje się w linii ogrodzenia. Należy jednak pamiętać, że to rozwiązanie wymaga solidnego fundamentu na którym mocowany jest zespół rolek.

Automatyka do bram skrzydłowych i przesuwnych

Do naszych bram stosujemy automaty sprawdzonych marek:

- NICE
- FAAC

 

 

Poprzez korzystanie z niniejszej strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików typu cookie i im podobnych technologii na urządzeniu, z którego korzystasz przeglądając tę stronę, oraz na korzystanie z tak pozyskanych informacji (np. informacji o odwiedzonych stronach, czy danych lokalizacyjnych) przez nas. Technologie te stosujemy w celu świadczenia usług, analizy ruchu na naszej stronie oraz w celach marketingowych. Dzięki nim możemy dopasować treści udostępniane na stronie do Twoich zainteresowań i preferencji. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz w każdym czasie zmienić ustawienia w zakresie cookies, w tym ograniczyć lub wyłączyć ich stosowanie.