• +48 74 855 73 16
  • Grochotów 19A, 58-150 Strzegom
  • Pn - Pt 7:00 - 16:00

Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenie posesji to wizytówka każdego domu i inwestycja na długie lata. Dlatego nasze ogrodzenia zapewniają zarówno efekt wizualny jak i wysoką jakość zabezpieczenia antykorozyjnego dzięki cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu. Proponujemy wzory ogrodzeń z naszego katalogu albo według Państwa pomysłu. Projektujemy i wykonujemy ogrodzenia pod wymiar.

Polecamy kontakt z naszym specjalistą i przedstawienie swoich wymagań – konsultacja pozwoli nam sporządzić indywidualną ofertę, która spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Poprzez korzystanie z niniejszej strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików typu cookie i im podobnych technologii na urządzeniu, z którego korzystasz przeglądając tę stronę, oraz na korzystanie z tak pozyskanych informacji (np. informacji o odwiedzonych stronach, czy danych lokalizacyjnych) przez nas. Technologie te stosujemy w celu świadczenia usług, analizy ruchu na naszej stronie oraz w celach marketingowych. Dzięki nim możemy dopasować treści udostępniane na stronie do Twoich zainteresowań i preferencji. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz w każdym czasie zmienić ustawienia w zakresie cookies, w tym ograniczyć lub wyłączyć ich stosowanie.