• +48 74 855 73 16
  • Grochotów 19A, 58-150 Strzegom
  • Pn - Pt 7:00 - 16:00

Schody na konstrukcji metalowej

Schody na konstrukcji metalowej

Wykonujemy zarówno schody wewnętrzne, jak i schody zewnętrzne. Naszą specjalnością są schody stalowe takie jak:

Schody zabiegowe

Jest to najczęściej wybierane przez naszych klientów rozwiązanie. Charakteryzują się największym komfortem użytkowania, ale wymagają najwięcej przestrzeni do ich posadowienia. Zabiegowa konstrukcja schodów wymaga sporego otworu w stropie.

Schody kręte na słupie

Dzięki swojej konstrukcji nie wymagają dużej ilości miejsca, a jednocześnie są wygodne. Duża popularność zastosowania tego rodzaju schodów wynika z ich uniwersalności pod względem dopasowania do otworu w stropie. Można je stosować przy otworach o różnej średnicy i kształcie.

Schody półkowe samonośne

Nowoczesne schody wewnętrzne ich minimalistyczna konstrukcja sprawia wrażenie stopni wystających ze ściany. Schody półkowe muszą jednak wytrzymywać odpowiednie , czasem wysokie obciążenia dlatego są one mocowane tylko do ścian nośnych pomieszczeń. Należy pamiętać o tym przy projektowaniu , gdyż nie w każdym wnętrzu będą one mogły powstać.

Schody łamane ze spocznikiem

Dużą popularnością cieszą się także schody łamane ,tego typu schody mogą być dzielone spocznikiem, dzięki czemu są wygodniejsze, jednak potrzebują sporo miejsca.

Schody dywanowe z widoczną konstrukcja nośną

Poprzez korzystanie z niniejszej strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików typu cookie i im podobnych technologii na urządzeniu, z którego korzystasz przeglądając tę stronę, oraz na korzystanie z tak pozyskanych informacji (np. informacji o odwiedzonych stronach, czy danych lokalizacyjnych) przez nas. Technologie te stosujemy w celu świadczenia usług, analizy ruchu na naszej stronie oraz w celach marketingowych. Dzięki nim możemy dopasować treści udostępniane na stronie do Twoich zainteresowań i preferencji. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz w każdym czasie zmienić ustawienia w zakresie cookies, w tym ograniczyć lub wyłączyć ich stosowanie.